פירנצה

פירנצה

מיכלאנג'לו כאן, דונטלו שם. בתור ערש הרנסנס, פירנצה הייתה העיר שהביאה לך את כל שמות הבית האלה – וכולם עדיין כאן. גלריות האופיצי המפורסמות והאקדמיה הן רק ההתחלה – זוהי עיר מלאה עד הסוף עם מוזיאונים, גלריות ויצירות מופת בשפע. הכנסיות מלאות בקפלות עם פרסקו ובצלבים בעלי פיגמנטים כבדים. בתים הם ארמונות ענקיים, הבנויים באבנים חצובות בגודל אנושי. אפילו החנויות מגיעות עם קורות עתיקות ותקרות מצוירות. לפעמים, היופי הוא מהמם.

שם נכנסת פירנצה האחרת. זוהי עיר מוקפת בטבע שאין כמותה. חצו את פונטה וקיו ונהר ארנו הוא רובע אולטרנו, ביתם של פיאצות מרוצפות אבן, בתי קפה נינוחים ואומנים העוסקים במלאכה עתיקת יומין. תוכלו לטייל לאורך שפת הנהר, לחקור גנים משובחים שנפרשו בתקופת הרנסנס, או להתפתל סביב גבעות משובצות ברושים. בכל פנייה תקבלו נופים קסומים של העיר וכיפת הטרקוטה הענקית שלה, הבולטות על רקע ההרים מרחוק. בפירנצה, אפילו הנוף הוא אמנות.

אטרקציה של פירנצה

האיים של קבוצת Mahé הם סלעיים ובדרך כלל יש להם רצועת חוף צרה ומגוון מרכזי של גבעות. ההיבט הכללי של האיים הללו, עם הצמחייה הטרופית השופעת שלהם, הוא זה של גנים תלויים גבוהים המשקיפים על חופים לבנים כסופים ולגונות צלולות.

לחפש מלונות וטיסות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *